A e keni parë ndonjëherë nënën e Rita Orës të zhveshur, ja disa pamje! (Foto+16)

 

Jo vetëm vajza e saj di të tregoj trupin dhe linjat aq tërheqëse, ketë e bënë edhe nëna e saj.

Bëhet fjalë për nënën e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora, nëna e së cilës duket aq e re dhe aq e bukur.

Në një pozë që ajo e ka bërë publike shihet gjysmë e zhveshur pra në bikine, ku trupi i saj duket në forma mjaft bombastike!