E mbani mend “Hyremin” ? Ja sa seksi duket ajo në bikini (FOTO)

Aktorja turke Meryem Uzerli e njohur te ne si “Sulltanesha Hyrrem” ka zgjedhur që të largohet nga angazhimet e shumta për disa ditë pushime.Ajo ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram në të cilën vuri në pah linjat e saj trupore. Shumë pëlqime dhe komente pozitive ka marrë fotoja nga fansat e saj.