Edhe pse nuk flasin, Enca me Noizyn qëndrojnë afër njëri tjetrit (VIDEO)

Siç ndodh rrallë herë ‘Muzeu historik kombëtar’ në Tiranë , mori një pamje shik duke u shndërruar në një pasarelë të vërtetë sharmi.
Emra të njohur të muzikës, televizionit, e politikës janë mbledhur për të festuar së bashku me Amin e Ermalin 10 vjetorin e ‘Ami Event’.
Në mesin e shumë të ftuarve ishin edhe dy fytyrat më të përfolura të shoë bizit vendor Noizy dhe Enca.

Kamera e Express Rozë, ka kapur momentin se si Noizy dhe Enca qëndrojnë afër njëri- tjetrit por nuk flasin.