Edhe sot reshje bore, ja temperaturat

.Koha ne Maqedoni do te jete e vranet dhe me reshje bore.Ne mengjes reshjet do te jen me te dobta ndersa pasdite do te jen me intenzive.

Temperatura ditore do te jete -1 deri 4.

Ne Shkup do te kete reshje bore deri ne 20 cm, ndersa temperatura maksimale do te jete  1 grade celcius./antpress