Edona Reshitaj dhe Besart Sllamniku janë bërë prind

[tonjoo_spb]Aktorja dhe këngëtarja e njohur nga Kosova Edona Reshitaj si dhe baskeshorti i saj aktori Besart Sllamniku sapo janë bërë prind.Ata kanë sjelle në jetë fëmijën e tyre të parë.Ata jane bere prind te nje djali.Antpress uron jetë të gjate dhe te lumtur.