EKSKLUZIVE: Pamje të reja nga dhuna ndaj ZIadin Seles !VIDEO

 

Te gjithe pjesemarrisit ne Programin 200, qe do transmetohet sonte ne Alsat M, duke perfshire dhe moderatorin Nazim Rashidi, jane perlotur nga rrefimi trondites i Abdylfeta Alimit se si shpetoi Ziadin Selen.
Lupco Nikollovski, deputeti tjeter po ashtu i dhunuar, pas deshmise se Alimit, tha ishte tronditur serish. Po aq trondites shprehen edhe Arben Taravari dhe gazetarja Natasha Stojanovska.
Bashke me kete interviste ne program do te transmetohet e plote, nje video e re e dhunimit ndaj Seles.
Video ndonese disa dhjetra sekonda eshte tronditese.