Ellen DeGeneres Show: Shqiptarja e parë në emisionin e famshëm (Foto)

Mirëpo, deri më sot, asnjë personazh shqiptar nuk është ulur në studion e famshme dhe mesa duket, momenti më në fund ka ardhur.Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare Rita Ora, e cila do të jetë një nga të ftuarat e ardhshme të moderatores së njohur DeGeneres.
Ka qenë vetë Rita ajo që ka bërë të ditur lajmin, duke shprehur gëzimin e saj për pjesëmarrjen në emisionin e famshëm, ndonëse ka qenë e sëmurë gjatë xhirimeve