Enca “çmend” me foton e fundit (Foto)

Enca Haxhia ka vendosur që ti çmend fansat shqiptar
Ajo ka postuar një foto në Instagram ku duket pothuajse i tërë gjoksi i saj bombastik.

Këngëtarja gjoksmadhe, sapo ka publikuar këngën “Ciao”, një këngë që më shumë është anti Noizyit dhe grupit OTR, se sa një këngë që ajo e bëri për sezone.

Megjithatë kënga është pritur mirë nga fansat e këngëtares, të cilët e kanë mirëpritur atë.

Enca mbetet njëra prej këngëtarëve më të përfolura të skenës sonë.