Enca për inat të mediave; tregon gjoksin gjigant, por këtë herë i duket edhe më i varur

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, është pothuajse artistja më e përfolur në mediet rozë, kjo për shkak të veprimeve që bën. Së fundmi Enca ka publikuar disa foto dhe video në Instagram, përmes të cilave zbulonte gjoksin.

E veshur tejet provokuese, Enca pozoi duke vënë gjoksin e saj bombastik në rend të parë. Por këtë herë është e konfirmuar që gjoksi po i del jashtë kontrollit, pasi i duket edhe më i varur se më parë.

Një javë më parë, Enca publikoi projektin “Ciao”, i cili po pëlqehet nga fansat e saj dhe ka marrë mbi 2 milion klikime.