Enca më seksi se kurrë duke ekspozuar trupin dhe stilin unik (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare edhe kësaj here ka ekspozuar trupin e saj përmes një fotoje të hedhur në Instagram.Në këtë foto, ajo shihet se është ekspozuar nga pas dhe në pah janë vënë të pasmet bombastike.E kësaj fotoje, Enca ia ka lënë edhe një shkrim ku pyet për detajet tjera në foto që mund t’i gjeni.