Encës sa nuk i shpërthen gjoksi, nuk e mbulojnë as sytjenat…(FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia, vazhdon të jet ndër këngëtaret më të përfolura, edhe sa i përketë këngëve por edhe dukjen dhe shfaqjeve jo rrallë herë provokative të saj, transmeton ORAinfo.

Ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, madje njihet edhe si mbretëresha e Instagramit për shkakë të numrit të madh të ndjekësve që ka arritur të bëjë.

Postimet e saj pra shumë shpesh dijnë të jenë provokative, e këtë e dëshmon edhe fotografia e saj e fundit, në të cilën ka ekspozuar gjoksin bombastik./ORAinfo/