Eni Koçi ”shkakton tërmet” (Foto)

Eni Koçi në foton e fundit duket tejet e guximshme dhe seksi.

Ajo është paraqitur tejet elegante, seksi duke treguar shumë nga vetja, shkruan lajmi.net

Këngëtarja në foton e postuar duket sikur është duke ‘shembur’ rrugën ku po shkel. Ndryshe ajo është aktive në llogarinë e saj Instagram aty ku publikon imazhe nga përditshmëria duke provokuar e ngacmuar mendjen e meshkujve me linjat perfekte trupore e sharmin që ka./Lajmi.net/