Era Istrefi pothuajse topless në Rumani (FOTO/VIDEO)

Këngëtarja nga Kosova Era Istrefi mbrëmjen e djeshme ajo ka performuar në skenën e “Untold Festival” në Rumani. Sic shihet nga video, Era ka ndërruar jo vetëm look-un por edhe veshjen.
Me një bluzë rrjete dhe me gjysmen e gjoksit zbuluar, ajo kendoi dy kenget e saj Bonbon dhe Redrum.