Era Istrefi thyen kemben nga ngricat ne rruge/ foto

Era Istrefi ka perfunduar ne spital si pasoje e rreshjeve te medha te bores dhe ftohtit te madh. Ajo ka mare lendime serioze ne kembe pasi ka reshqitur ne akull. Ne foto te saj en facebook shihet se si ajo ka perfunduar ne spital dhe kemba e saj eshte ne gips./antpressdownload