Erjona Sulejmani: Tifozja më tërheqëse në Europë

Erjona Sulejmani, girlfriend of Switzerland's Blerim Dzemaili in the stands before the game.

Tifozja më tërheqëse në Europë është një shqiptare.

Bëhet fjalë për modelen Erjona Sulejmani.

29-vjeçarja është bashkëshortja e mesfushorit të Bolonjës, Blerim Xhemaili.

Ajo është shpallur si tifozja më seksi nga revista GQ dhe fotot e saj kanë pushtuar rrjetet sociale orët e fundit.

Ajo ka pozuar për një set fotosh bardhezi.

7-69 6-74 3-82

Erjona Sulejmani, girlfriend of Switzerland's Blerim Dzemaili in the stands before the game.
Erjona Sulejmani, girlfriend of Switzerland’s Blerim Dzemaili in the stands before the game.

2-86