Ermal Mamaqi–Albërie Hadërgjonajt: Vetëm ty dhe Anxhela Martinit ju kam parë gjoksin

E ftuar në “Xing me Ermalin” Albërie Hadërgjonaj, është shfaqur me një pamje krejtësisht ndryshe.

Albërien e shohim me flokë të shkurtra me baluke dhe bionde.

Por duke përfituar nga këmisha e hapur e Albëries, Ermal Mamaqi nisi të bënte shaka duke i thënë se në gjithë karrierën e tij vetëm dy personazheve u ka parë gjoksin: Anxhela Martinit dhe Albëries.

Por Hadërgjonaj ia ka kthyer po ashtu me humor, duke i thënë: Të ngelën sytë, je edhe burrë i martuar!