Femra tenton të hidhet nga ndërtesa, e shpëtuan policët

Një femër në Ferizaj ka tentuar të hidhet nga kati i nëntë i një objekti, me qëllim që të vetëvritet.

Patrulla policore i është përgjigjur rastit dhe përmes dritares së korridorit kanë arritur ta tërheqin dhe shpëtojnë viktimën.

Viktima është dërguar për trajtim të nevojshëm mjekësor dhe njësit policore janë duke hetuar rastin.