Femrat e njohura të Drenicës dhe Gjakovës, cilat janë më të bukura (FOTO)

Kosova ka shumë femra të cilat u bënë të njohura për punën e tyre, mençurinë, bukurinë, e disa të tjera edhe për nga paraqitja e tyre seksi.

Femra deputete, këngëtare, aktore, modele kanë thuajse në të gjitha qytetet në Kosovë, ndërsa GazetaBlic, për sot ka zgjedhur që ti prezantoj femrat më të bukura dhe më të suksesshme nga Drenica dhe Gjakova.

GJAKOVARET…

Yllka Kuqi (këngëtare)

Mimoza Kusari-Lila (Politikane)

 Elita Rudi (Moderatore)

Genta Cana (moderatore)

DRENICASET…

Leonora Jakupi (këngëtare)

Blerta Deliu-Kodra (deputete)

Diana Avdiu (Modele)

Aferdita Demaku (këngëtare)

Se a ju pëlqejnë më shumë Gjakovaret apo Drenicaset, komentoni të pëlqyeren tuaj në komente në Facebook./Gazetablic.com

 

Ads by Revcontent

How Does This Housewife Make $1420 Per Day?
Get Paid $875 Everyday From Home in Skopje !
27 Extremely Weird Humans On Earth. #8 is Shocking!
Skopje, Macedonia : Millionaire’s Habit Makes $6250 Per Day!
Watch How He “Regrow” His Hair Naturally in 14 Days! Try Tonight
Inspiring: This Woman Cured Her Toe Nail Fungus in 10 Min. Watch How!