Ferizaj, burri i bën për spital gruan dhe vajzën e tij!

Dje në Ferizaj është arrestuar një burrë pasi që për shkaqe të panjohura ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij të mitur.

‘Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.