Filloj takimi i BDI-së por nuk do te perfundoje sonte

Bujar Osmani para fillimit te takimit te grupit punues te Bdi-se ka njoftuar se jane mbledhur deputetet  e partise dhe pritet te shqyrtohen dokumentet e grupeve punuese. Sipas deklarates te zedhenesit Osmani kjo mbledhje do te jete maratonike dhe do te vazhdoje eshe ne ditet ne vazhdim./antpress