Filmohet duke puthur një të panjohur, anulon dasmën

Një nuse e ardhshme e cila u filmua duke puthur me pasion një burrë që sapo njohu në festën “hen do”, iu desh të anulonte dasmën pasi klipi u bë viral.

Emma Alicia Paz Ayala nga Hermosillo, Meksikë, doli për të festuar me mikeshat e saj natën e fundit të “lirisë” si një vajzë beqare në resortin “Playa Del Carmen”.

Video arriti deri te i fejuari i saj, Pablo Torres Gandara dhe familja e tij – e më pas dasma u anulua.

Sipas raportimeve ishte Emma ajo që vendosi të mos martohej, megjithatë nuk është dhënë asnjë informacion tjetër.

38B1035500000578-3802806-image-a-11_147457240630838B1033F00000578-3802806-image-a-17_147457245773238B1049800000578-3802806-image-a-10_1474572398706