Fjolla Morina tregon gjoksin dhe të pasmet në Maldive (Foto)

Ajo është padyshim një nga këngëtaret më seksi të momentit, ku në çdo postim të saj flitet për të.
Prej pak kohësh këngëtarja Fjolla Morina ndodhet në ishujt Maldive duke shijuar ditë të nxehta. Gjithashtu ajo ka treguar përmes rrobave të banjës së është në formë të mrekullueshme fizike, ku spikasin të pasmet dhe gjoksi./Gazeta Express