Flet Milaim Zeka, ja shenjat në fytyrë që i mbeten gjatë rrahjes me Frashër Krasniqin live në emision (FOTO)

Pas rrahjes në Klan Kosova mes dy deputetëve, Milaim Zeka ka qenë i vetmi që ka dhënë një deklaratë në studion ku ndodhi rrahja me Frashër Krasniqin.

Me një shenjë në fytyrë, Zeka, i cili filloi rrahjen i pari, tha se ai nuk është frikësuar as nga Millosheviqi.

Po ashtu, Zeka tha se Krasniqi ka treguar se kush është dhe e ka treguar fytyrën e tij.