Flet për herë të parë i dashuri i George Michael: Si e gjeta në krevat pa jetë

I dashuri i këngëtari të njohur, George Michael që ndërroi jetë një ditë më parë, ka thyer heshtjen me anë të një statusi në Twitter. Fadi Fawaz shkruan se nuk do t’i harrojë kurrë këto Krishtlindje.
“Janë Krishtlindje që nuk do t’i harroj kurrë.  gjëja e parë në mëngjes të gjesh partnerin tënd të vdekur në paqe në krevat… Do të më mungosh përgjithmonë”, shkruan ai.
Këngëtari i njohur britanik ndërroi jetë në moshën 53-vjeçare dhe paraprakisht dyshohet se ka ardhur nga mos funksionimi i zemrës.
3BA2D0C800000578-4065534-George_Michael_is_seen_at_a_restaurant_with_friends_in_this_pict-m-33_1482753101970