Formacionet zyrtare: Monaco-Juventus, me shumë mungesa

Monaco dhe Juventus kanë publikuar formacionet zyrtare.

Monaco: Subasic; Dirar, Glik, Jemerson, Sidibe; Fabinho, Bakayoko; Silva, Lemar; Falcao, Mbappé.

Juventus: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro; Pjanic, Marchisio; Dani Alves, Dybala, Mandzukic; Higuain./portali Antpress.mk/