Foshnja bie nga ballkoni, vajza përpiqet për ta kapur

 

Kjo është një skenë e filmuar në Kinë nga një kamer sigurie raporton Corriere TV. Fosnja e cila është duke rënë nga ballkoni ka tmerruar kalimtarët të cilët ishin duke ecur në rrugë.

Më pas teksa një vajzë e sheh, nxiton menjëherë dhe hap krahët për ta kapur foshnjen. Por fatkeqsisht arrin me vonesë, pasi foshnja bie sipër disa motorave Skuter, të cilët gjendeshin të parkuar.

Mrekullisht fëmija ka shpëtuar dhe gjendet në spital. Raportohet se vogëlushja nuk është plagosur rëndë.