FOTO/ Ja me kë po e feston Shën Valentinin, Edi Rama

Kryeministri Edi Rama është kthyer ditën e sotme nga një udhëtim në Treviso. Gjatë udhëtimit të tij ai ka pozuar edhe me tre stjuardesat simpatike shqiptare.

Rama, siç shihet edhe nga fotot e mëposhtme është shkëputur për një moment nga tableti i tij dhe ka pozuar në krah të vajzave.

E në këtë ditë të Shën Valentinit, stjuardesat kanë përfituar të bëjnë një foto me Ramën.