Foto/ Klipi i serbes superseksi Stanija që po ‘lë pa frymë’ Ballkanin

Starleta serbe, Stanija Dobrijeviç, e lindur në Kroaci, ka xhiruar spotin e këngës së saj, i cili dominohet nga skena të papara seksuale.

Kjo duket të jetë edhe arsyeja se përse spoti i serbes së njohur për përmasat e mëdha të gjoksit dhe vitheve, u bë hit në hapësirat ballkanike dhe shtetet që dalin nga ish-Jugosllavia.

Vetëm brenda 24 orëve spoti i saj mori mbi gjysmë milioni klikime, si dhe hyri në top 5 videove më të shikuara në “You Tube” në Kroaci, Serbi, Bosnje dhe Hercegovinë.