FOTO LAJM: Bllokohet Tetova nga tubimi masovik i BDI-së

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) sonte po zhvillon tubimin përmbyllës në Tetovë. Sheshi i Tetovës është i stermbushur nga simpatizantët dhe aktivistës e BDI-së, ndërsa nga prania e madhe e njerëzve janë bllokuar rrugët e Tetovës, transmeton Aktuale.mk.