FOTO/ Pornostarja, krenare se është shqiptare – Ja ku e pikturon shqiponjën

Simboli i shqiponjës dy krenare të flamurit shqiptar është kthyer tashmë një një trend për të gjithë shqiptarët, të cilët ndihen krenarë dhe nuk e kanë problem ta shprehin se janë shqiptare, pak rëndësi se ku ndodhen, shkruan Syri.net.

Por mes tyre bën pjesë edhe një personazh shumë i njohur shqiptar në botë. Ajo është Alby Rydes, e cila konsiderohet si një  ndër pornostaret më të famshme të momentit në botë dhe është shqiptare.

Ylli i pornos e ka demonstruar vazhdimisht se është shqiptare dhe krenare për këtë fakt, por kjo që ka bërë së fundmi sigurisht që do t’ju lërë pa fjalë, njofton Syri.net.

Trupin e saj me format bombastike e ka mbuluar me pikturën e një shqiponje dy krenare të zezë rrethuar nga ngjyra e kuqe e flamurit shqiptar. Dhe pa asnjë diskutim shqiponjë më e bukur se kjo, të pikturuar në trupin e një prej femrave më të bukura shqiptare , e sigurt që nuk keni parë kurrë.

albu_rydes2