FOTO+ VIDEO/ Neymar bën aksident me Ferrari,

Mediat spanjolle japin një lajm aspak të mirë për sulmuesin e Barcelonës, Neymar, i cili me shumë gjasa do mërzisë edhe tifozët e tij këtu në Shqipëri.

Braziliani ka pësuar sot një aksident rrugor teksa dilte në autostrade për të shkuar në qendrën stërvitore të skuadrës, nga ku do të fluturonte më pas drejt San Sebastianit për të luajtur me Real
Sociedadin në mbrëmje.
ferrari2
Teksa udhëtonte me supermakinën e tij “Ferrari 458 Spider” futbollisti pësoi një goditje në
pjesën e majtë, çka ktheu edhe makinën në drejtim të kundërt.
neymar
Sipas mediave spanjolle, futbollisti ka pësuar vetëm tronditje dhe është mirë me shëndet. Në mbrëmje ai do të jetë në dispozicion të trajnerit Luis Enrike në përballjen me ekipin bask.
(ma.ar/BalkanWeb)