Foto/ Vjen ‘(baba)-gjyshja’ shqiptare më super-seksi e Vitit të Ri

Është kohë festash, dhe atmosferën festive po e përjeton edhe Tika Camaj.

Modelja shqiptare, ‘engjëll’ i firmës së mirënjohur të veshjeve të brendshme, “Victoria’s Secret”, sapo ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram.

Camaj, 28-vjeçare, e lindur në Shqipëri, është shfaqur si një ‘baba-gjyshe’ tejet seksi e Vitit të Ri, me veshje të brendshme të kuqe, pranë një bredhi.

A është kjo ‘baba-gjyshja’ më seksi shqiptare? Përgjigjen jepeni ju vetë…