Foto+18/ “Mbreti” i ri i Instagramit, femra lakuriq, para dhe orgji

Të gjithë e njohin Dan Bilzerian dhe jetën e tij të shthurur, por “Mbreti” i “Instagramit” mund të humbasë fronin e tij.

Është një sipërmarrës nga Los Angeles ai që cilësohet si “Mbreti i ri” i “Instagramit”. Ai quhet Tony Toutounis dhe është 43 vjeç. Ai ka 1,5 milion ndjekës në “Instagram”.

Toutounis bën një jetë luksoze ku në çdo foto të publikuar shihen femra të zhveshura, valixhe me dollarë dhe festa të egra. Ai zotëron vetura me vlerë më shumë se 1,5 milionë dollarë dhe avion privat, si dhe një jaht luksoz.

Por pavarësisht se ka shumë femra rrotull, e fejuara e tij me të cilën do të martohet së shpejti, thotë se ka besim tek ai. “E di që më do dhe nuk do të më tradhtojë”, rrëfen ajo. Por atëherë, për çfarë i mban ai tufat me femra të zhveshura?