Fotot e para të Ariana Grande pas sulmit në “Manchester Arena”

 

Fotot e para të këngëtares Ariana Grande që nga sulmi në Manchester, tregojnë yllin e Hollivudit te tronditur dhe të përlotur. Këngëtarja  është ngushëlluar nga i dashuri i saj Mac Miller, i cili e priste në aeroport, për t’i dhënë një përqafim asaj dhe nënës së saj.

Ylli 23- vjeçar i popit është parë duke dalë nga një avion privat së bashku me nënën e saj pas mbërritjet në aeroportin e Floridas.

Ariana Grande është kthyer në rezidencën e saj, në Florida, menjëherë pas shpërthimit që ndodhi gjatë koncertit të saj në “Manchester Arena”, ku mbetën të vrarë 22 persona.