Fotot e seksit treshe të Orlando Bloom po bëjnë xhiron e botës (Foto +18)

Malin Akerman dhe Orlando Bloom luajtën në rolin e një çifti që shkon përtej fantazive të tyre gjatë një nate në seritë e reja të Netflix, Easy.

I tërë sezoni i parë u shfaq në shërbimin streaming dhe në një episod të quajtur Utopia, Malin dhe Orlando ftojnë një tjetër grua që t’u bashkohet në shtrat për nëj seancë seksi të zjarrtë treshe.

Malin duket tërësisht topless teksa hipën mbi aktorin britanik për të nisur treshen.

Bloom shihet të kalojë në akte të pastra seksuale dhe fotot flasin vetë.