Françeska Jaçe nxjerr gjoksin të gjithin në shesh! (FOTO)

E ëmbël dhe bombastike, Françeska Jaçe mahnit me gjoksin e saj. Atë e shohim gjithnjë e më shumë provokuese në fotot që poston në rrjetet e saj sociale.

Me siguri do ju dukej e çuditshme nëse e shikonit të veshur ish-banoren e “Big Brother”. Françeska Jaçe është një nga femrat më sexy të lakuara në media. Menjëherë pas daljes nga “Big Brother” ajo i është përkushtuar modelingut dhe nuk ndalet së surprizuari me fotot e saj të nxehta. Këtë herë në një fustan ngjyrë pastel ajo ka treguar gjoksin e saj bombastik.