Fustani i çuditshëm i Rihanës

Ajo ka marrë pjesë në Paris Fashion Week dhe ka tërhequr vëmendjen me veshjen e saj.

Rihanna është shfaqur me një fustan interesant.

28-vjeçarja këtë herë ka përqafuar një ansambël të mëndafshtë në veshjen e saj.38f5819300000578-0-image-a-170_14752436927570