Gazetarja shqiptare: Po, nuk kam cica… por jeta është e bukur edhe pa to

shtë vënë në qendër të showbizit shqiptar ditët e fundit për fotot e shumta që poston nga palestra dhe për të cilat replikon shpesh edhe me ndjekësit, një pjesë e të cilëve kritikë e aspak dashamirës.
Është fjala për vetë gazetaren e showbiz Aulona Musta e cila teksa publikon një foto nga plazhet e Greqisë nuk ngurron të thotë atë që ka paramenduar se do ia thonë ndjekësit.
“Po, nuk kam cica por jeta është shumë e bukur edhe pa to”,shkruan Aulona.
KOMENTI I PLOTË:
Ka disa vende qe po mos ti shohesh me syte e tu, e ti jetosh, nuk e beson qe jane te vertete…Ky ishte nje nder ta… P.S: Po, nuk kam cica e di (qe mos te lodheni duke komentuar, e bera une per ju) . Jeni shume te mire qe shqetesoheni per cicat e mia, por me besoni jeta eshte shume e bukur edhe pa to.