Gjen burrin me të dashurën, ajo çfarë i ndodh është e tmerrshme

Një grua ka zbuluar tradhëtinë e burrit të saj pasi e gjeti me të dashurën në makinë.
Pasi dyshonte se bashkëshorti kishte një marrëdhënie jashtëmartesore e ka ndjekur. Sapo i ka parë së bashku në makinë është përpjekur që të hapë derën e pasagjerit.
Por burri nuk ndalon, nis të ecë me makinë dhe e përplas. Gruaja nga Zhongshan, Guangdong, gjeti vdekjen e menjëhershme, pasi goditja që mori ishte fatale për jetën e saj. Ndërkohë burri është dorëzuar në polici, raporton Live Leak.