Gjendet e vdekur foshnja 1 vjeçe në Kërçovë

Një foshnje 1 vjeçe është gjetur pa jetë mbrëmë në shtëpinë e Z.T në fshatin Kleonec të Kërçovë.

Sipas Makfax, rasti është paraqitur në polici rreth orës 20.45 nga ana e një mjeku. Policia më pas ka konstatuar se tek foshnja me inicialet N.T ka pasur lëndime në trup dhe i ka rrjedhur gjak nga veshët. Prindërit e foshnjes ka në me nevoja të veçanta.