Gjendet e vdekur nje mjeke ne kliniken e Shkupit

Mjekja eshte gjetur mbreme ne afersi te klinikes ne Shkup. Gruaja ka pasur lendime me thike ne fyt dhe ne trup si dhe vena te prera. Sipas MPB viktima J.M.S ( 53) nga Shkupi ka qene profesoreshe ne Fakulltetin e mjeksise. Me shume informacione presim nga MPB gjate dites ne vazhdim./Antpress