Gjeni një dhomë se e tepruat: Nuk përmbahen në plazh (Foto)

Përkrah dashurisë së saj, Danielle Armstrong duket sikur ka mbërritur në qiellin e shtatë.

Modelja dhe aktorja e njohur britanike ka nisur një lidhje me futbollistin Daniel Spiller, shkruan lajmi.net

Dyshja po kalojnë shumë mirë bashkë, momentet e këndshme nuk po i rezitojnë as edhe në plazh ani pse njerëzit përreth vijnë  e shkojnë.

E tepruan apo jo kjo gjë nuk po u bën aspak përshtypje./Lajmi.net/