Gjyste Vulaj: Moj Serbi murin ta rrëzova (Video)

Kudo që ajo performon, dhuron shou dhe atmosferë të nxehtë, përcjell Bota sot.

Në një video të publikuar në rrjete sociale, shihet Gjystja teksa këndon në një mbrëmje muzikore në Detroit dhe ndez atmosferën.

‘Moj Serbi murin ta rrëzova, se më thonë Ibrahim Rugova’, thotë ajo në këngën e saj.