Gold Ag e ngritë flamurin shqiptar në Arabinë Saudite (Foto)

Reperi i njohur kosovar, Gold Ag po vazhdon të qëndrojë në Arabinë Saudite me rastin e “Umrah-s”, që simbolizon vizitën e dy vendeve të shenjta të Mekës dhe Medinës, jashtë kohës së haxhit.

Sot Gold Ag ka vizituar edhe shpellën e famshme, Hira në Arabinë Suadite ku ka arritur të ngrisë flamurin kombëtar./Indeksonline/