Gold AG mashtron koleget e tij këngëtare

Reperi Gold AG bashkë me kolegët e tij muajin e fundit të 2017-tës e kanë shumë të ngarkuar.Kjo për faktin e koncerteve të shumta dhe xhirimeve të vitit të ri, shkruan lajmi.netNë këto organizime atyre u bjen të takohen me njëri-tjetrin më shumë se zakonisht e së fundmi Goldi e ka shfrytëzuar këtë për t’u argëtuar.Ai i ka mashtruar Shyhrete Behlulin, Engjellusha Salihun, Shkurte Gashin e Remzie Osmanin duke i incizuar derisa ato mendonin se po bënte fotografi.

[sc name=”UKA” ]