Gruaja e dehur sulmon fizikisht bashkëshortin

Mbrëmë një femër nën ndikimin e alkoolit ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj (ku i fundit ka pranuar trajtim mjekësor), rasti ka ndodhur në Prishtinë.

“Prishtinë 22.12.2016-21:35. Është arrestuar e dyshuara femër K-Shqiptare, pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje dhe nën ndikim të alkoolit ka sulmuar fizikisht bashkëshortin – viktimën mashkull K-Shqiptar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”-thuhet në raportin e policisë.