Gruaja e futbollistit në shkallët e stadiumit


Gruaja e futbollistit në shkallët e stadiumit

Erjona Sulejmani ka qëndruar të martën në Milano, ku ka udhëtuar së bashku me burrin e saj, Blerim Xhemaili.

Mesfushori shqiptar me Bolonjën ka luajtur kundër Interit në ndeshjen e vlefshme për Kupën e Italisë dhe si gjithmonë, për ta shikuar ka shkuar edhe gruaja e tij e bukur.

4_1484736139-50727711484741452