Gruaja e Medës shfaqet totalisht pa grim (FOTO)

Meda është njëri ndër artistë më të ndjekur dhe më të dashur për publikun.

Ai është i martuar me Lulen dhe kanë katër fëmijë.

Së fundmi familja e Medës po pushon në një vend bregdetar nga ku edhe po publikojnë fotografi e video të ndryshme.

Së fundmi bashkëshortja e Medës ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet totalisht pa grim dhe me të vërtetë se edhe kështu ajo duket bukur.

Ndryshe, kujtojmë se “A u knaqe” është kënga e fundit nga Meda.