Gruaja që lufton me kancerin merr propozim për martesë live në tv

Tara është një grua në fazën finale të kimioterapisë kundër kancerit të gjirit.

Mbrëmjen e së enjtes ajo u bë protagoniste e një surprize tw madhe kur partneri i saj i propozoi live në një program televiziv në Australi të martoheshin.

“Tara është ndoshta gruaja më e fortë që kam njohur. Mamaja dhe partnerja më e mirë.

Ajo është mikja ime më e mirë dhe bashkë bëjmë një skuadër fantastike” tha Carrier Bickmore i cili më pas u ul në gjunjë dhe i propozoi të martohej.

Një moment emocionues që bëri për të qarë jo vetëm protagonistët por të gjithë audiencën

cxc5hsgviaebn_b