Grubi e çoi në këmbë Radushën (FOTO)

Kandidati për deputet nga radhët e BDI-së, Artan Grubi sonte ka çuar në këmbë gjithë Radushën. Ai ka biseduar me banorët e këtij fshati ku i pranishëm ishte edhe ish deputeti Rafiz Haliti, njofton TetovaSot.

Siç shihet në disa fotografi Grubi ka pasur shumë përkrahje në Radushë dhe Kondovë.

Artan Grubi gjithashtu sonte shpalosi platformën e BDI-së për zgjedhjet e ardhshme ku tha se me 11 dhjetori dhe numri 3 do të na nxjerr jo vetëm fitimtar, por vendimtar.

“11 dhjetori dhe numri 3 do të na nxjerr jo vetëm fitimtar, por vendimtar” u shpreh Grubi në Radushë./TetovaSot/